Literatura » Stella Hydeová - Temný zvěrokruh

Možná knížku stále ještě seženete v levných knihách za velmi příznivou cenu.

V době úsilí o produchovnění světa, ve věku vodnáře, kdy se síly světla snaží napravit lidstvo a mystika propaguje pozitivní přístup k životu, pojala autorka výklad horoskopu úplně jinak. Podle data narození si můžete vyhledat, jakých zločinů jste schopni, jaké strašlivosti dokážete spáchat ve vztazích a v jaké zločinecké profesi dosáhnete největších úspěchů.

Kniha mě vysloveně nadchla.

Její přínos je především v tom, že jevy, vlastnosti a úkazy, které se astrologie pokouší interpretovat pozitivně, pojmenovává tak, jak je u svých bližních důvěrně znáte sami. Do astrologie proto proniknete velmi snadno a hned je vám jasné, kdo je kdo. A také rychle pochopíte, jak na to máte jít vy. Co před bližními tajit a co je vaší silnou a obávanou stránkou.

Inspirativní jsou i strategie jednotlivých znamení ve vztahu - každý totiž máme svůj neprůstřelný způsob, jak to ostatním solit. Není od věci vědět, koho máte proti sobě a jak s ním vyjít. Koho uklidní plný bar alkoholu, komu nesmíte brát nablýskaný ostře nabitý kolt, koho nelze nikdy okrást ani o nejdrobnější minci /protože je systematický škrťa/ a kdo naopak vyloupí banku na požádání a rozdělí se s vámi /protože je podstatou lupič džentlmen/.